Prosíme, aby jste při nové registraci postupovali dle manuálu. Především vyplňujte Jméno v celé jeho pravdivé podobě a do závorky uveďte název skupiny: Příklad: Franda Vomáčka (Čtrnáctka)
Interní
Zelňáček - Letní tábor 2014
Napsal uživatel Daniel Drašar (Čtrnáctka)   
Sobota, 18 Leden 2014 16:08
28. 6 - 12. 7. 2014 (6 - 15 let) cena 3 700 Kč*

* Cena platná při úhradě do 15. 5. 2014

Už máte dost koní, umíte všechny jazyky, hrajete na všechny hudební nástroje, ale chybí Vám pohyb, trochu svobody v přírodě?

alt alt alt

Již tradičně, připravujeme pro Vaše děti krásný dobrodružný tábor v přírodě, letos na téma knihy Ostrov pokladů. Celotáborová hra se ponese v duchu dob pirátských a honby za obrovským pokladem zakopaným na neznámém ostrově.

Dovolte nám pozvat Vás na tajuplnou plavbu plnou dobrodružných úkolů, překážek, poznání a zkoušek odvahy a cti.Typ tábora

Náš tábor je stanový, na zelené louce, uprostřed lesa s přístupovou cestou. Nachází se v CHKO Železné hory u obce Šiškovice. Areál je dále vybaven sociálním zařízením, dvěma dřevěnými budovami, kde jsou ubytovány předškolní děti a zastřešenou venkovní jídelnou. Dále máme k dispozici vodní nádrž.

alt

Pro koho je tábor vhodný

Tábor je vhodný pro děti ve věku od 6 do 15 let. Po dohodě s hlavním vedoucím je možné přihlásit i předškolní dítě, které bude po prázdninách nastupovat do školy. Dále je vhodný pro děti které mají rády přirodu a chtějí si odpočinout od městského životního stylu a moderních technologií.

Paltrogram tábora

Celým pobytem na našem letním táboře děti provází celotáborová hra. Pro děti je připraveno mnoho motivovaných her, ve kterých plní dobrodružné úkoly, ale také nemotivované seznamovací, akční a zábavné hry (jako například baseball, vybíjená, opičí dráha, zručnostní štafety, lanový most, svatby, táborák, zpívání). Budete mít možnost seznámit se s novými tábornickými dovednostmi podanými zábavnou formou, jako práce s turistickou mapou, základy první pomoci, uzlování, šifrování, poznávání kytiček, atd.

Program tábora je uzpůsoben věku a schopnostem dítěte s cílem zabavit a motivovat do týmové hry. Děti mají možnost najít na táboře nové kamarády třeba na celý život. Hry podporují kreativního ducha a rozvoj osobnosti. Odměnou bude nespočet nových prima zážitků.


alt

Cena

 • Konečná cena je 3 700 Kč (cena platná při úhradě do 15. 5. 2014)
 • Po 15. 5. 2014 je cena 3 900 Kč
  • slevy:
   • Sleva pro sourozence činí 100 Kč, což je první dítě za cenu bez slevy a každý jehosourozenec za cenu se slevou. Do přihlášky uveďte SOUROZENEC. Pokud se liší příjmení, prosím i jméno sourozence.
   • Sleva pro ty, kteří dovedou nově kamaráda je 100 Kč za každou přivedenou osobu. Lze ji uplatnit i zpětně po zaplacení ceny bez slevy.
 • V ceně je doprava, strava 5x denně + pitný režim, zdravotní dozor a pojištění

altUbytování

Děti budou ubytovány ve stanech s podsadou (každá postel má pohodlnou matraci). Nejmenší děti budou ubytovány ve zděné budově.

Stravování

Stravování probíhá 5x denně. Dodržujeme dostatečný pitný režim. Stravu si připravujeme sami v zastřešené venkovní kuchyni, která splňuje hygienické požadavky dané vyhláškou MZ ČR.

Hygienické podmínky

Řídíme se hygienickou vyhláškou MZ ČR, která je každoročně ověřována pracovníky okresní hygienické stanice. V roce 2013 jsme obdrželi pochvalu za řádně vedený tábor. Hygiena je na denní bázi kontrolována zdravotníkem tábora.

 

Veškeré informace naleznete na adrese tabor.zelnacek.cz

 

Kontakty

 • Tomáš Poláček - hlavní vedoucí letního tábora
  • Email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
  • GSM: 720 750 873
 • Lucie Řehořová - hospodář
  • GSM: 607 754 865
 • Lucie Macourková - zástupce hlavního vedoucího
  • GSM: 720 595 484

mapka_tabor

Umístění tábora (viz mapka s odkazem na mapy.cz)