Prosíme, aby jste při nové registraci postupovali dle manuálu. Především vyplňujte Jméno v celé jeho pravdivé podobě a do závorky uveďte název skupiny: Příklad: Franda Vomáčka (Čtrnáctka)
Interní
Skupina Čtrnáctka - LT Draco
Napsal uživatel Jan "Medvěd" Seidl ("14")   
Čtvrtek, 28 Březen 2013 16:17

LT Draco - taborPojďte s námi prožívat dobrodružství historických i budoucích epoch, to vše v krásné a malebné oblasti Voděradských bučin...LT Draco - branaProgram tábora

Každý rok máme tábor motiván jinak - minulé tábory jsme vyšetřovali záhadné vraždy v Ankh-Morporku, pomáhali statečné Mulan, objevovali vesmír na palubě hvězdné lodi Battlestar Galactica,.. Abyste se dozvědeli, co budeme dělat letos, musíte se zúčastnit. Všechny činnosti, které děláme, se snažíme řešit formou hry - ať už jde o táborové dovednosti, či sbírání dřeva. Děj celotáborové hry posouváme pomocí větších herních celků a učením se nových dovedností - mimo klasické táborové dovednosti např. i batikování, korálkování aj.

Prostředí a ubytování

Tábor se nachází na malé louce u rybníka Šáchovec, poblíž Jevan. Louka je obklopena lesy, nedaleko je velká herní louka a v případě hodně teplých dní se chodíme koupat do Jevanského rybníka.

Způsob dopravy LT Draco - obrad

Pro cestu na tábor využíváme PID a věci odvážíme autem, zpět jedeme vlastním autobusem.

Termín a cena

29.7.2013 - 20.7.2013

3.800,- Kč

Kontakty

Kontaktní osoba: Šárka Koubová
Telefon: 732 504 994
E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Internet: http://draco.ctrnactka.cz